, 18. , : Erlends, Erlens, Ronalds, Lūkass, Rolands, Rolanda

Grāmatas "Krēsla" turpinājums jau tūlīt pārdošanā (0)

Apgāds Zvaigzne ABC informē, ka otrdien, 24.02.09. no plkst. 20:00 visās Zvaigznes grāmatnīcās tiks uzsākta Stefanijas Meieres romāna, Krēslas sērijas otrās grāmatas „Jauns mēness” tirdzniecība.

Tikai 24.02.09. no plkst. 20:00 līdz 22:00 visās Zvaigznes grāmatnīcās,atnākot ar tulpi, varēs iegūt 10% atlaidi grāmatai “Jauns mēness”.Atlaide attiecas tikai uz vienu grāmatu.

Stefanijas Meieres romāns „Krēsla” Latvijā iznāca 2008. gada nogalē un jau uzreiz ieguva līderpozīciju visvairāk pirkto grāmatu vidū. „Krēsla” saglabāja pirktākās grāmatas statusu vairākus mēnešus un joprojām atrodas starp pieprasītākajiem daiļliteratūras darbiem. „Krēslas sērijas” otrā grāmata „Jauns mēness” ir pirmais romāns apgāda vēsturē, kura izdošanu cilvēki ir tik neatlaidīgi pieprasījuši. Lasītāji gan zvanīja, gan sūtīja simtiem e-pasta vēstuļu, tādēļ tika pieņemts lēmums romānu „Jauns mēness” izdot sešus mēnešus pirms sākotnēji plānotā laika.

“Jauns mēness” ir “Krēslas sērijas” otrā grāmata. Šis valdzinošais, maģiskais un teju vai atkarību izraisošais romāns, kas visā pasaulē pārdots miljonos eksemplāru, atgriežas “Krēslas” – Bellas un Edvarda – pasaulē. “Jauns mēness” ļauj tālāk izdzīvot abu neparasto mīlestību, būt par lieciniekiem tam, cik spēcīgas un visaptverošas var būt alkas pēc mīļotā cilvēka tuvuma. Grāmata ir par to, pēc kā mēs visi līdz sāpēm ilgojamies, bet ne visi iegūstam un protam nosargāt. Romānā “Jauns mēness” autore Stefanija Meiere atklāj, cik viegli ir zaudēt mīlestību un cik grūti reizēm to atgūt.

Stefanija Meiere (1973) ir ieguvusi bakalaura grādu angļu literatūrā un dzīvo Fīniksā, Arizonas štatā kopā ar vīru un trim dēliem. Viņas otro darbu “Jauns mēness” iemīlējuši visdažādākā vecuma lasītāji visā pasaulē, romāns ir tulkots gandrīz četrdesmit valodās un pārdots miljoniem eksemplāru lielā tirāžā.

Tikai “Latvijas grāmatu izstādes 2009” laikā Ķīpsalā no 26.02. līdz 1.03., Zvaigznes stendā varēs saņemt īpašo kuponu, kas garantēs atlaidi „Krēslas sērijas” trešās grāmatas “Aptumsums” iegādei.

 

Vienkārša.lv redakcija kopā ar citiem šīs grāmatas faniem priecājas par iespēju otro Krēslas sērijas grāmatu tik drīz lasīt latviešu valodā.

 


 

  • : 0

»