, 17. , : Artūrs, Mečislavs, Artis, Arsenijs

Laimdotas dienā aicina vēlēt laimi Latvijai (0)

Biedrība "Dzīvo labi" aicina šovakar pateikt paldies Latvijai par iespēju dzīvot un pilnveidoties un vēlēt valstij laimi, vēsta mājas lapa www.laimilatvijai.lv.

Akcijas dalībnieki aicina no plkst. 20.15 klātienē pie Kongresu nama Rīgā vai jebkur citur iedegt baltu sveci un vienoties kopīgā laimes vēlējumā Latvijai, noskaņojoties uz pozitīvas nots un domās vai balsī atkārtojot: "Es vēlu laimi visiem, es vēlu laimi Latvijai!"

"Laimes vēlēšana ir veids, kā paust savu atbalstu pārmaiņu laikam un veicināt gaišu nākotni. Noticot pozitīvajam rezultātam, ko tas sniegs, arī pats laimes vēlētājs jutīsies labāk, izkliedējot negatīvos domu mākoņus un atverot ceļu, pa kuru ienākt paša laimei," ir pārliecināti akcijas rīkotāji.
Biedrībā "Dzīvo labi" apvienojušies jaunieši, kuri sapratuši, ka šajā pasaulē cilvēkam ir svarīgi attīstīties ne tikai materiāli un fiziski, bet arī garīgi.
Izveidota arī biedrības mājas lapa "dzivolabi.lv", kur iespējams atrast rakstus par sevi interesējošām tēmām savas garīgās attīstības veicināšanai.
 


 

  • : 0

»