, 13. , : Irēna, Ira, Irīna, Iraīda

Jaunais 2009.gads – kas mūs sagaida (0)

Pēc austrumu kalendāra Vērsis ir viens no darbu mīlošākajiem, pakļāvīgākajiem un miermīlīgākajiem personāžiem. Vērša gadi ir labvēlīgi it visam, kas ir saistīts ar zemes resursiem, lauksaimniecību, jebkuru praktisku darbību un mājas pavardu.

Pat romantiskās attiecības būs praktiskākas nekā parasti, un kopā ar to pieaugs arī maigums un uzticība.

2009. gadā nedrīkst uzvesties vieglprātīgi, nevietā būs jebkādas kaprīzes, patmīlība un savtīgums – kā jau minēts darba mīlestība ir pati svarīgākā!

Kas mūs sagaida 2009.gadā

Žurka – gads būs mēreni labvēlīgs, ja žurka savā gadā ir paspējusi noķert savu veiksmes vilni, sakrāt naudu, tad Vērša gadā nekādas īpašas nepatikšanas nav sagaidāmas. Tiesa, ir paredzami neplānoti izdevumi, kā arī ir iespējamas pārmaiņas personīgajā dzīvē, taču tās būs ļoti patīkamas!

Vērsis – savā gadā ir lielas izredzes iegūt vēlamo. Ir iespējamas lielas pārmaiņas, taču tās ir jāuzņem filozofiski – mierīgi. Ir izredzes dibināt ģimeni, uzcelt māju un sākt jaunu stabilu dzīvi.

Tīģeris – riskēt vajag ļoti piesardzīgi, lai nezaudētu jau esošās attiecības un materiālos līdzekļus. Nevajag apspiest savu interesi par visu jauno, taču to vajag savienot ar esošo pienākumu pildīšanu, kas nodrošina stabilu un drošu dzīvi. Iesaka uzlabot savu tēlu, lai savu gadu sagaidītu vislabākajā izskatā.

Trusis – visas savas diplomātiskās dotības būs jāpielieto, tām paredzētajiem mērķiem, tad izdosies saglabāt ne tikai jau esošo, bet arī to pavairot. Lai cik ļoti arī patiktu pārmaiņas, ieteicams pieturēties pie jau esošā – gan darbā, gan privātajā dzīvē.

Pūķis – var iegūt vairāk varas, lai gan tā vairāk nogurdinās, nekā iepriecinās. Privātajā dzīvē būs daudz negaidītu lietu un maz garantiju. Pūķiem būs jāpielieto visa sava gudrību, lai katra negaidītā lieta nestu pozitīvas sekas.

Čūska – ienākumi būs stabili un veiksme mērena. Tālredzība, centība un gudrība – Čūska labāk par visiem citiem atbilst Vērša gada prasībām. Stabilitāti nodrošinās uzticība darba lietās un privātajā dzīvē. No visām pārmaiņām ir jāspēj gūt labumu sev.

Zirgs – visu gadu Zirgu pārņems pārmaiņu gaidas. Tikai ļoti uzmanīgi ir jāaprēķina visi riski, jāpaaugstina sava darba efektivitāte – un rezultāts arī neliks gaidīt! Iespējama karjeras izaugsme. Ja Zirgs ir brīvs, tad noteikti satiks ja ne savu otro pusīti, tad sabiedroto uz pāris gadiem noteikti. Aizņemtiem Zirgiem nevajag koķetēt ārpus ģimenes – tas noteikti nāks gaismā.

Kaza – neskaties uz svešu – ne uz naudu, ne uz mīlestību. Un vēl jo vairāk – necentieties iegūt svešus labumus – neko labu tas nenesīs. Pārpratumi sniegs izdevību gūt kādu labumu, to noteikti ir jāizmanto. Intuīcija pateiks priekšā pareizo lēmumu.

Pērtiķis – negaidītas pārmaiņas gan darbā, gan mīlestībā liks izvēlēties. Izvēle ne vienmēr būs vienkārša. Pērtiķu radošās dotības būs jāizmanto pēc iespējas vairāk un labāk. Nelaid garām izdevīgus piedāvājumus, neatsakies no šāda piedāvājuma, neskatoties uz to, ka kādam citam tas radīs problēmas. Jāatvēl laiks arī draugiem, ģimenei un veselībai.

Gailis – gads būs visai veiksmīgs gan finansiāli, gan mīlestībā, gan karjerā. Veiksies itin visā, ja vien Gailis pieies darbam ar centību. Svarīgi ir pareizi plānot savu budžetu. Gailim būs daudz darbu pa mājām, kā rezultātā māja kļūs daudz mājīgāka un patīkamāka.

Suns – sagatavojies sarežģītām situācijām. Saaudzē savus spēkus, velti vairāk laika mājai un ģimenei. Iespējamas intrigas, attiecību pārtraukšana ar draugiem, kolēģiem un sadarbības partneriem. Neatliec savas intereses malā, kā arī neuzspied tās apkārtējiem. Sarežģīti apstākļi dos iespēju nopelnīt.

Cūka – ienākumi pieaugs, lietas veiksies, dzīve būs ērta un stabila. Nevajag ļauties mirkļa vājībām, neļauj sevi muļķot. Iespējams, ka saņemsi jaunu darba piedāvājumu vai arī būs iespēja papildus nopelnīt.

 


 

  • : 0

»