, 25. , : Rodrigo, Rauls

Kādā tērpā sagaidīt Jauno Vēršu gadu? (0)

Jaunais, 2009 gads pēc austrumu kalendāra paies Vērša zīmē. Kādā tērpā vislabāk to sagaidīt? Vērsis ir praktisks un ne pārāk piekasīgs pret svētku apģērba izvēli, kaut tomēr sievietēm iesaka uzvilkt jaunu kleitu.

Bet vīrieši var iztikt ar jau esošo apģērbu un neapgrūtināt sevi ar jauna kostīma izvēli, izdaiļojot sevi ar kādu aksesuāru (kaklasaite vai lakats).

Sievietes jaunajai kleitai jaungada ballē jābūt nevis vienkārši jaunai, bet arī komfortablai, ievērojot visas jūsu figūras īpatnības, un tāpēc praktiskai un elegantai.

Atkarībā no tā, kur jūs sagaidīsiet Jauno gadu, ir atkarīga arī kleitas izvēle. Kleita var būt gara ar lielu dekoltē, ballēm, banketiem, kokteiļu vakarkleita restorānam, ciemos iešanai, kostīms korporatīvai ballītei, ērts svētku apģērbs mājas svinībām, stilīgs, supermoderns, ekstravagants tērps diskotēkai vai jauniešu tusiņam. Bet, galvenais, lai Jaungada svētkos jūsu kleita uzsvērtu jūsu figūras visas labās īpašības un noslēptu tās trūkumus.

Vājām sievietēm, lai radītu sievišķīgas formas, Jaunā gada sagaidīšanā vispiemērotākā būs kleita no viegla auduma uz lencītēm ar slīpu iegriezumu.

Lai gurnus padarītu slaidākus, nav nekā labāka par kleitu, kas lejasdaļā paliek platāka. Tomēr paplašinājumam jābūt nenozīmīgam. Pārāk liela atšķirība starp kleitas apakšu un vidukli vizuāli pieliks pāris liekus kilogramus. Kleitas augšdaļa var būt jebkāda, bet visslābāk piestāvēs dziļš erotisks trīsstūrveida izgriezums vai augšdaļa bez lencītēm.

Korpulentām sievietēm tievākām un daiļākām ļaus izskatīties kleita, kas apskauj figūru uzreiz zem krūtīm. Tas tiek panākts ar horizontālas šuves palīdzību uzreiz zem krūtīm, ar vertikālām ielocēm. Vertikālās ieloces tiek atlaistas apmēram gurnu rajonā un pie apakšas paliek brīvas.

Sabalansēt platus plecus palīdzēs kleita no šifona ar nelieliem volāniem piedurknēs un brīvu apakšu. Platus plecus nedrīkst atstāt kailus, kā arī nedrīkst tos nosegt ar smagiem audumiem un greznojumiem.

Izskatīties garākai palīdzēs kleita ampīra stilā: ar augstu vidukli, tieši zem krūti. Bet svārkiem nevajag būt garākiem par celi. Klāt velk apavus uz augsta papēža. Kritiski vajag pieiet pie tērpa apakšdaļas, tai nevajadzētu būt pārāk platai, lai nepadarītu figūru smagnēju.

Kad izvelējāties kleitu un savu stilu jaunā gada sagaidīšanai, neaizmirstiet arī par sava rakstura īpatnībām. Domāju, arī jūs esat pamanījušas, ka uz dažādām sievietēm neveiksmīgi izskatās it kā eleganta un skaista kleita. Lai ar jums tā nenotiktu, un jūs būtu pati skaistākā, ņemiet vērā un nepieļaujiet izplatītās kļūdas jūsu stila izvēlē.

Tā, piemēram, korpulentas, temperamentīgas sievietes velk melnas, stingras kleitiņas, nevis brīvu spilgtu tērpu, kas ļauj izskatīties dzīvespriecīgai. Korpulenci arī vajag mācēt pasniegt ar cieņu.

Uzmanību jāpievērš arī tērpa krāsas izvēlei. Jauno 2009 .gadu rekomendē sagaidīt sekojošās krāsās – dzeltena, zelta, purpura, sudrabotu un gaišzili toņi, dažādas to nokrāsas.

Vērsis pieprasa nopietnu attieksmi arī pret rotājumiem. Jaungada naktī rotājumiem jābūt dabīgiem - akmeņiem un citiem dabīgiem materiāliem. Tā, ka, ja jums ir rotaslietas droši varat tās uzvilkt, tikai nevelciet zeltu kopā ar sudrabu.

Ja gribat būt individuāla, jūs varat izvēlēties gaumīgu bižutēriju, kura var būt no pusdārgakmeņiem, koka, gliemežvāciņiem, ādas, kažokādas. Dzeltenas krāsas akmeņi – tie ir Vērša gada akmeņi, tādēļ šādi greznojumi būs tieši laikā. Ja jums nav dabīgu akmeņu, var izmantot mākslīgos, tikai iepriekš ievietojiet tos uz laiku ūdenī un pēc šīs procedūras viņu enerģētika darbosies ne sliktāk kā dabiskajiem akmeņiem.

 


 

  • : 0

»