, 25. , : Rodrigo, Rauls

«Nomet riepu!» - nāc un vingro par brīvu (1)

Nāc un vingro par brīvu – aicina «Esi Aktīva, Latvija!» fitnesa klubos gan Latvijā, gan, iespējams, arī Lietuvā un Igaunijā!

Latvijas Fitnesa un veselības veicināšanas nozares asociācija (LFVVNA) sadarbībā ar Uzziņu dienestu 1188 un Reebok arī šogad, otro reizi pēc kārtas, organizē projektu «Esi Aktīva, Latvija!» Pasākums notiks no 2010. gada 22. – 25. septembrim. Tajā piedalīsies vairāk kā 30 Latvijas fitnesa klubi un pirmo reizi līdzīgas aktivitātes plāno organizēt arī vairāki vadošie Lietuvas un Igaunijas fitnesa klubi. Šajās dienās ikvienam interesentam būs iespēja bez maksas apmeklēt fitnesa klubus, izmēģināt grupu nodarbības, apmeklēt trenažieru zāles, saņemt konsultācijas par treniņu programmām un veselīgu dzīvesveidu, kā arī piedalīties dažādās ārpusklubu aktivitātēs. UZZINI SEV TUVĀKO SPORTA KLUBU, piezvani 1188!

 

 

Projekta mērķis ir veicināt iedzīvotāju interesi un palielināt zināšanas par fitnesu un veselīgu dzīvesveidu, motivējot cilvēkus vairāk pievērsties fiziskām aktivitātēm ikdienā, kā arī mazināt sabiedrībā valdošo priekšstatu, ka fitnesa klubi ir piemēroti tikai jauniem un skaistiem cilvēkiem.

 

Sporta kluba «Veselības Fabrika» vadošais treneris Kaspars Ozoliņš: «Septembris ir laiks, kad liela daļa iedzīvotāju atsāk savas skolas un studiju gaitas, atgriežas no atvaļinājumiem utt. Nenoliedzami, ka daudzi uzsāk pievēršanos veselīgākam un aktīvākam dzīvesveidam, maina ēšanas paradumus, sāk vingrot, apmeklēt fitnesa klubus. Kas var būt labāks kā 4 dienu garumā gūt ieskatu par fitnesa jomā notiekošo un izvēlēties sev, savām interesēm un iespējām atbilstošu klubu?»

 

Zvanot vai sūtot īsziņu Uzziņu dienestam 1188, ikvienam interesentam ir iespēja uzzināt sev tuvāko sporta klubu un noskaidrot, kuri fitnesa klubi piedāvā bez maksas apmeklējuma iespēju Esi Aktīva, Latvija! ietvaros.

 


 

  • : 0

»