, 18. , : Erlends, Erlens, Ronalds, Lūkass, Rolands, Rolanda

Gulbim cienīgs zaudējums pret Nadalu (0)

Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis Madrides "Masters Series" turnīra otrās kārtas mačā otrdien smagā cīņā trijos setos ar rezultātu 5-7, 6-3, 3-6 tomēr piekāpās pasaules pirmajai raketei Rafaelam Nadalam, lai arī cīņa bija sīva.

Pirmais sets aizritēja līdzīgi, un nevienam tenisistam nebija breikbumbas līdz pat 11.geimam, tomēr tajā Gulbis pieļāva divas dubultkļūdas, Nadals ieguva divas breikbumbas un otro no tām izmantoja, panākot 6-5. Nākamajā geimā breikbumbu ieguva arī Gulbis, tomēr raidīja to tīklā. Nākamajās divās izspēlēs uzvarēja spānis, svinot uzvaru pirmajā setā.

Otrajā setā Gulbis uzvarēja pirmos trīs geimus, no kuriem vienu pie Nadala serves. Turpinājumā cīņa ritēja līdzīgi līdz septītajam geimam, kad Gulbis ieguva divas breikbumbas un ļoti labu iespēju noslēgt setu, tomēr abas setbumbas viņš izmantot nespēja. Taču nākamajā geimā Gulbis ieguva vēl divas breikbumbas un šoreiz uz savas serves spēja uzvarēt jau pirmo no tām, svinot uzvaru setā ar 6-3.
Trešā seta trešajā geimā Gulbim bija breikbumba, tomēr Nadals to sekmīgi atspēlēja un ļoti veiksmīgi aizvadīja ceturto geimu, pie Gulbja serves uzvarot visās četrās izspēlēs un panākot 3-1. Septītajā geimā Gulbim bija vēl vairākas iespējas mainīt spēles gaitu, tomēr izšķirīgajos brīžos viņš vienmēr pieļāva kļūdas, kādēļ rezultāts kļuva jau 5-2. Arī pēdējā geimā pie Nadala serves viņš punktu gūt nespēja, piedzīvojot cienīgu zaudējumu setā ar 3-6 un visā mačā ar 5-7, 6-3, 3-6.

Jau ziņots, ka pirmās kārtas mačā Gulbis ar 5-7, 6-4, 7-5 pieveica vācieti Nikolasu Kīferu, bet ar pirmo numuru izliktajam spānim pirmā kārta bija brīva.

Trešajā kārtā Nadals tiksies ar francūzi Rišāru Gaskē, kas otrajā kārtā ar 6-7 (3:7), 6-4, 6-3 pieveica amerikāni Mārdiju Fišu.
 

 

 


 

  • : 0

»