, 30. , : Renārs, Regnārs, Valters

Folkklubs: vieta, kur izgaršot latvisko! (1)

Rīgā atvērts pirmais tautas mūzikas klubs, kur var atpūsties īsti latviskā gaisotnē. Krodziņš atrodas Audēju ielā 11.


 

 

Krodziņa dibinātāji uzsver, ka šajā gada vistumšākajā laikā mums visiem vajadzētu apzināties savu spēku un varenību, sajust latvisko garu sevī un parādīt to citiem. Ir svarīgi latviešu kultūru un dzīvesveidu popularizēt un šeit tūristi varēs nobaudīt latviskos ēdienus, mūziku un sajust tās īsto gaisotni. Visi šeit tiek aicināti justies kā mājās.


Tev varētu šķist interesanti, ka šeit latviešu nacionālā virtuve tiek pietuvināta 21.gadsimtam. Piemēram, pusdienās vari nobaudīt ceptas reņģes pagatavotas ar citrona un sviesta garšvielām un servētas ar krāsnī ceptu ķirbi, klāt piedzerot Brenguļu alu, savukārt kā saldo ēdienu vari izvēlēties ceptu karamelizētu ābolu.

 

 

 

 

Muzikālās aktivitātes klubā sāksies ceturtdienās, kad gaidīti tiks arī karaokes cienītāji; piektdienu vakaros varēs baudīt latviešu tautas mūzikas skaņas profesionālu krogus muzikantu izpildījumā.


vienkarsa.lv vēl jaunajam krodziiņam panākumus un izdošanos. Un gaidīsim atsauksmes no lasītājiem.

Ziemassvētkus gaidot, Folkklubā varēsi apgūt puzuru darināšanu un atcerēties sentēvu tradīcijas ziemas saulgriežu sagaidīšanai, piemēram, bluķa vilkšanu.

 

Rīgā atvērts pirmais tautas mūzikas klubs „Folkklubs ALA". Tas ir latviešu tautas folkloras cienītāju, folkloristu un domubiedru kopīgi izlolots projekts, kur varēsi baudīt latviešu ēdienus, klausīties latviešu tautas un pasaules mūziku, dejot tradicionālas dejas un atpūsties latviskā gaisotnē.

 

 


 

  • : 0

»