, 5. , : Edīte, Andžs, Andžejs, Esmeralda

"Spilva" sestdien aicina uz otro Bērnu slimnīcas uzkopšanas un labiekārtošanas talku (0)

Ēdienu un ēdiena piedevu ražotājuzņēmums SIA "Spilva", kura pievienojusies kustībai "Lielie Bērnu slimnīcai", aicina sestdien, 24.oktobrī, plkst.11 piedalīties Bērnu slimnīcas uzkopšanas un labiekārtošanas talkā.

"Spilva" aicina arī citus Latvijas uzņēmējus un visus līdzcilvēkus, kuriem ir iespēja, pievienoties kustībai "Lielie Bērnu slimnīcai" un atbalstīt Bērnu Klīnisko Universitātes slimnīcu ar darbiem vai ziedojumiem.

 

Sestdien talkā paredzēts nogrābt sabirušās koku lapas, palīdzēt slimnīcas dārzniecei rudens dārza darbos un turpināt bērnu laukuma labiekārtošanu. Tāpat visi grafiti, gleznošanas, zīmēšanas meistari un entuziasti aicināti apgleznot nākamo betona sētas posmu.

 

Talkas organizatori būtu ļoti pateicīgi, ja talcinieki līdzi ņemtu savu grābekli, lāpstu vai otu - visu, kas būtu noderīgs darbam. Tāpat organizatori aicina talciniekus pieteikties iepriekš, sūtot ziņu uz talka@lielie.lv.

 

"No dalības "Lielo" talkā Bērnu slimnīcas sakopšanai esam guvuši lielu gandarījumu un emocijas, kuras iespējams gūt tikai dodot un darot ko gaišu. Iesakām visiem pamēģināt kļūt par "Lieliem!"," aicina "Spilvas" pārstāve Dana Erciņa.

 

"Lielie bērnu slimnīcai" ir internetā radusies nekomerciāla atsaucīgu cilvēku kustība, kuras mērķis ir palīdzēt Bērnu Klīniskajai Universitātes slimnīcai, tās mazajiem pacientiem un viņu vecākiem.

 

Bērnu slimnīcai ir svarīgs ikviena atbalsts - gan piedaloties talkā, gan ziedojot naudu vai praktiskas, slimnīcai nepieciešamas lietas. Jaunumiem par kustības aktivitātēm var sekot līdzi mājas lapā www.lielie.lv.

 


 

  • : 0

»