, 4. , : Baiba, Barbara, Barba

Labo darbu nedēļā sniedz palīdzīgu roku! (0)

Šodien sāksies Labo darbu nedēļa, kuras laikā ikviens aicināts veikt labus darbus un palīdzēt līdzcilvēkiem, aģentūru LETA informēja labdarības organizācijā "Palīdzēsim.lv".

Nedēļas mērķis ir vairot palīdzības sniegšanas kultūru Latvijā, un tās laikā pastiprināta uzmanība tiks pievērsta palīdzībai, kuras sniegšana iespējama bez liela finansiālā ieguldījuma.

 

Labo darbu nedēļā cilvēki tiks informēti par tiem, kam nepieciešama līdzcilvēku palīdzība. Par to regulāri varēs uzzināt gan interneta mājaslapā "www.palidzesim.lv", gan portālā "Draugiem.lv".

 

Portālā "Draugiem.lv" Labo darbu nedēļas laikā darbosies "Labo darbu skaitītājs" jeb saraksts ar izdarītajiem labajiem darbiem, bet labdarības portālā "Palīdzēsim.lv" tiks veidota "Labo darbu galerija", kur būs apskatāmi iesūtītie labo darbu veikšanas fotoattēli.

 

Savukārt mobilo sakaru kartes "Amigo" blogā katru dienu varēs lasīt aktuālākos jaunumus saistībā ar Labo darbu nedēļu.

 

Labo darbu nedēļas noslēgumā akcijas organizatori kopā ar ģimenēm, kurām līdz šim ir sniegta palīdzība, dosies uz bērnu sociālās aprūpes centru "Rīga", lai palīdzētu sakopšanas un atjaunošanas darbos.

 

Labo darbu nedēļā aktīvi iesaistīsies arī Bauskas un Iecavas sociālie dienesti, un 24.oktobrī tiks rīkoti sakopšanas darbi Bauskas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādē "Pasaulīte".

 

Arī citi sociālie dienesti un labdarības organizācijas tiek aicinātas pievienoties Labo darbu nedēļas idejai un šīs nedēļas laikā veikt kādu īpašu labo darbu.

 

"Palīdzēsim.lv" direktore Ilze Skuja stāsta, ka ar Labo darbu nedēļu ir vēlme mudināt sabiedrību labiem darbiem, parādīt, cik viegla, patīkama un aizraujoša var būt palīdzības sniegšana un cik tā ir nozīmīga grūtākos brīžos. "Ir pienācis laiks, kad katram jāatmet savs egoisms un jāvirzās augšup kopīgiem spēkiem," uzsver Skuja.

 

Akcijas līdzautors Egils Trumpe ir pārliecināts, ka Latvijā ir ļoti atsaucīgi cilvēki, kas, uzzinot par nepieciešamību palīdzēt, ilgi nešaubās, bet šobrīd mazāk ir to, kuri ir spējīgi sniegt finansiālu atbalstu. Šī iemesla dēļ akcijas laikā tiks aktualizēta palīdzība, kuras sniegšana iespējama bez lieliem naudas līdzekļiem.

 

"Tas var būt elementārākais darbs, pašsaprotama lieta - palīdzēt kādam vecam cilvēkam aiznest pirkumus, pabarot sētas kaķi, palīdzēt kādai kaimiņos dzīvojošai trūcīgai ģimenei, dāvinot mantas, kas jums vairs nav vajadzīgas. Tas no mums neprasa daudz, bet sniedz būtisku atbalstu kādam citam," skaidro Trumpe.

 

Labo darbu nedēļas autori un organizatori ir labdarības organizācija "Palīdzēsim.lv" un mobilo sakaru karte "Amigo".

 


 

  • : 0

»