, 28. , : Antoņina, Ninona, Oksana, Ņina

Esi Aktīva, Latvija! 26. septembrī apmeklē 35 Latvijas fitnesa klubus bez maksas! (0)

Šogad 26.septembris ir izvēlēts kā fisiko aktivitāšu diena Latvijas fitnesa klubos, kuas laikā ir iespēja 35 Latvijas fitnesa klubos iepazīties ar to piedāvājumu bez maksas visas dieans garumā

 

Esi Aktīva, Latvija! ir Latvijas fitnesa un veselības vecināšanas nozares centieni veicināt aktīvāku dzīvesveidu Latvijā. Šīs nozares klubi ir apvienojušies, lai palīdzētu nozarei augt un attīstīties, kā arī palīdzēt ikvienam sabiedrības loceklim apzināties fitnesa nozīmi ikdienas dzīvē.

Projekts Esi Aktīva, Latvija! tiek veidots ar mērķi apvienot Latvijas iedzīvotājus kopīgām fiziskām aktivitātēm, veicinot kopējo veselīga dzīvesveida popularizēšanu mūsu valstī.

Latvijas Fitnesa un Veselības veicināšanas nozares asociācija ir uzņēmusies šāda veida iniciatīvu, sniedzot iespēju ikvienam iedzīvotājam iepazīties ar  fitnesa klubā piedāvātajām iespējām. Šāda veida iniciatīva Latvijā tiek veidota pirmo reizi, tāpēc šī projekta ietvaros mums ir jābūt vienotiem un jāatver sirds un kluba durvis katram iedzīvotājam.

Jau sen ir pierādīts, ka fiziskās aktivitātes ikdienā palīdz atbrīvoties no stresa, saglabāt labu pašsajūtu, kā arī uzlabot kopējo veselības stāvokli. Šobrīd, kad ekonomiskā situācija valstī rada trauksmainu apkārtējo vidi, mēs varam atgādināt sabiedrībai par fizisko aktivitāšu pozitīvo ietekmi uz cilvēka labsajūtu un aicināt visus kaut uz brīdi kļūt aktīvākiem un aizmirst par apkārtējām problēmām.

Ja mēs varam “iekustināt” cilvēku domāšanu par to, lai viņi vairāk nodarbojas ar fiziskām aktivitātēm un dzīvo veselīgu dzīvesveidu, tad varam tikai palīdzēt viņiem to realizēt ikdienā.
 
Ar 26.septembra klubu programmām var iepazīties Latvijas Fitnesa un Veselības veicināšanas nozares asociācijas mājas lapā www.balticfitness.org .
 
vienkarsa.lv mudina katru no mums būt aktīviem un izmantot iespēju iepazīties tuvāk ar Latvijas fitnesa klubu piedāvāto, kā arī rūpēties par savu veselību un nodarboties ar fiziskām aktivitātēm. Kā saka tautas gudrība: veselā miesā vesels gars.
 


 

  • : 0

»