, 25. , : Rodrigo, Rauls

Vācu duets iedzied Paula dziesmu "Cāļus skaita rudenī" (0)

Šonedēļ Vācijas radiostacijās nonāks populārā vācu šlāgermūzikas dueta Klaus & Klaus vāciski iedziedātā Raimonda Paula un Guntara Rača dziesma "Cāļus skaita rudenī". Vācu versijai dziesmai dots nosaukums "Hummelflug", kas latviski nozīmē "Kamenes lidojums".

Par dziesmas tulkošanu vāciski ar "Izdevniecību MicRec" vācu izdevēji sazinājās jau šīs vasaras sākumā, kad arī tika sākta šīs versijas veidošana.

 

Duets Klaus & Klaus ir ļoti pazīstams savā tēvzemē - izdevuši jau 36 veiksmīgus singlus un 11 pilnus albumus un pārdevuši vairākus miljonus savu ierakstu kopiju, par ko saņemti vairāki zelta diski un telekompānijas ZDF TV hitparādes apbalvojumi. Tieši ZDF TV drīzumā ir paredzēts prezentēt arī šīs dziesmas jauno vizuālo risinājumu.

 

Zīmīgi, ka tieši Raimonda Paula dziedāšanas svētku pirmā koncerta DVD izdevumā redzētais "Dzintariņa" veidotais dejas uzvedums bija iemesla, kāpēc duets izvēlējies šo dziesmu iekļaut savā repertuārā. Klaus & Klaus pārstāvis un menedžeris Götz Kiso uzskata, ka tas ir potenciāls šā gada hits un gūs vērā ņemamus panākumus jau Oktoberfest laikā. Raimonds Pauls komentējot jauno versiju ir lakonisks, bet arī neslēpj savu prieku par šo jauko notikumu: "Vācieši zina, ko dara. Tas, protams, nav nekāds muzikāls šedevrs, taču tas ir cienījami ierakstīts un atbilstoši tam, ko pieprasa Vācijas šlāgermūzikas tirgus."

 

Klaus & Klaus apsver iespēju vēl šogad viesoties arī Latvijā.

 

vienkarsa.lv priecājas kopā dziesmas autoriem par to, ka latviešu dziesmas iziet pasaulē un tur kļūst populāras!

  •  
  •  
  •  

 


 

  • : 0

»