, 18. , : Erlends, Erlens, Ronalds, Lūkass, Rolands, Rolanda

Palīdzi plānot Latvijas valsts uzdevumus nākamajam gadam! (0)

Latvijas Darba devēju konfederācija sadarbībā ar Latvijas Brīvo arodbiedrību savienību, Latvijas Pašvaldību savienību un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru aicina iesaistīties valsts budžeta izdevumu plānošanā, nosakot prioritārās valsts funkcijas.

Minētās organizācijas ir apņēmušās atbalstīt valdību, palīdzot rast iespējas samazināt 2010. gada valsts budžeta izdevumus par 500 miljoniem latu, kas nepieciešams, lai saskaņā ar valdības un starptautisko aizdevēju noslēgto vienošanos valdībai nebūtu jāievieš progresīvais iedzīvotāju ienākuma nodoklis un paaugstināta PVN likme.
 

Lai mērķi sasniegtu, ikviens tiek aicināts aizpildīt aptaujas anketu, sniedzot savu viedokli par sociālo partneru identificētajām vairāk nekā 920 valsts funkcijām, kuru kopējās izmaksas pārsniedz 1 miljonu latu gadā un kuru izpildes apjoms varētu tikt mainīts, no kurām valsts varētu atteikties pilnībā, vai nodot tās privātajam sektoram.
 
Anketā arī lūgts sniegt vērtējumu par ministriju, valsts pārvaldes iestāžu funkciju prioritātēm, kā arī viedokli par ministriju iespējamo apvienošanu vai likvidēšanu.
 
Ņemot vērā, ka par visām valsts pārvaldes funkcijām nav iespējams sniegt kompetentu atbildi, anketā paredzēta iespēja izteikt viedokli par konkrētām funkcijām, nekomentējot visas. Iegūtā informācija tiks izmantota tikai apkopotā veidā.
 
Anketu var aizpildīt pusstundā. Kā uzskata Latvijas Darba devēju konfederācija, tas būšot Latvijai veltīts laiks. Anketa iespējams aizpildīt šeit: http://funkcijas.questionpro.com
 
Latvijas Darba devēju konfederācija cer, ka līdz 26.augustam Latvijas iedzīvotāji būs izteikuši savu viedokli, kas ļaus partneriem apkopot rezultātus un iepazīstināt ar tiem valdību un ekspertus, tādējādi kvalitatīvi iesaistoties 2010. gada budžeta izstrādē.
 


 

  • : 0

»