, 18. , : Erlends, Erlens, Ronalds, Lūkass, Rolands, Rolanda

„Prāta vētra” šovasar organizēs futbola čempionātu (0)

Komerciāli visveiksmīgākā pašmāju mūzikas grupa Prāta vētra šovasar no 4. jūlija līdz 15. augustam visā Latvijā rīkos atklāto amatieru čempionātu mini futbolā Mītava Open 2009.

 

Amatieru čempionātā varēs piedalīties jebkurš vīriešu kārtas pārstāvis, kurš būs sasniedzis 16 gadu vecumu, taču čempionāta dalībnieki nedrīkst būt futbola profesionāļi.

 

«Mēs gribam dot iespēju tādiem pašiem sētas puikām, kādi bijām un joprojām esam mēs, uzspēlēt futbolu. Lai motivētu iesaistīties šajā čempionātā, amatieru futbolistiem ir sagatavots brīnišķīgs balvu fonds – 3000 lati –, kas tiks sadalīts starp trīs stiprākajām amatieru komandām,» stāsta grupas «Prāta vētra» bundzinieks Kaspars Roga.

 

«Laikā, kad cilvēki ir pārņemti ar dižķibeli, ir nepieciešam dot iespēju nodarboties ar kaut ko labu, kura laikā var iegūt arī pozitīvas emocijas,» uzsvēra Kaspars Roga.

 

Ideja par amatieru čempionāta minifutbolā rīkošanu nav nejauša, jo «Prāta vētra» ar sportu vienmēr bijusi uz tu. «Bērnībā esam piedalījušies daudzos un dažādos sporta veidos, taču viens no mīļākajiem sporta veidiem mums ir futbols, kuru uzspēlējam dažkārt arī savu turneju laikā,» atklāja Roga, minot, ka «Prāta vētra», iespējams, arī amatieru čempionāta fināla spēlē varētu piedalīties ar paraugspēli.

 

Vienā komandā varēs pieteikties 12 spēlētāji. Čempionāta posmos spēle notiks desmit minūtes, taču izslēgšanas spēles, tāpat kā fināla spēle, varētu būt nedaudz garākas. Amatieru minifutbola spēles pārsvarā notiks vienā puslaikā, bet finālā spēlei būs paredzēti divi puslaiki.

 

Spēļu norisi uzraudzīs tiesneši, kuri skatīsies, lai spēle notiktu godīgi. Nekādas rupjības netiks pieļautas, uzsvēra Roga.

 

Čempionāts notiks sešos posmos ar fināla sacensībām. Čempionāta posmi notiks Rīgā, Kurzemē, Zemgalē, Latgalē, Vidzemē un Ziemeļaustrumlatvijā, bet čempionāta fināls, visticamāk, notiks Rīgā. Katrā posmā piedalīties varēs ne vairāk kā 32 komandas, kuras tiks sadalītas pa grupām ar izlozes palīdzību, vēsta LETA.

 

«Komandām dalības maksa būs 50 lati, tas tādēļ, lai kaut kā disciplinētu arī komandas. Ja netiktu noteikta dalības maksa, tad, iespējams, pieteiktos visa Latvija, bet uz spēli tā arī neviens neierastos,» sacīja Roga.

 

Šis būs pirmais gads, kad notiks atklātais amatieru čempionāts minifutbolā «Mītava Open 2009», taču čempionāta rīkotāji pieļauj iespēju, ka šāds čempionāts varētu tikt rīkots arī turpmākos gadus. «Ja šogad redzēsim, ka ir liela atsaucība un interese, iespējams, nākamajā gadā varētu piedalīties arī meitenes un dalībnieki, kuri ir jaunāki par 16 gadiem,» informēja Roga.

 

Pieteikšanās atklātajam amatieru čempionātam minifutbolā «Mītava Open 2009» sāksies 20.maijā interneta mājaslapā «www.mitavaopen.lv», kur būs atrodams sacensību plāns un spēles noteikumi, kā arī cita noderīga informācija.

 

Čempionāta fināla spēles varēs noskatīties interneta portāla eSports.lv mājaslapā. «Mītava Open 2009» organizē grupa «Prāta vētra» sadarbībā ar «Untitled».
 

 


 

  • : 0

»