, 18. , : Erlends, Erlens, Ronalds, Lūkass, Rolands, Rolanda

Znaroks: Esmu vienkārši priecīgs (0)

"Esmu vienkārši priecīgs, es patiešām gribēju, lai mēs šo spēli uzvaram," pēc vakar izcīnītā vēsturiskā panākuma 3:2 pēcspēles metienu sērijā pār Zviedrijas hokeja valstsvienību pasaules čempionātā Šveicē, Bernē ziņo Starptautiskās Hokeja federācijas mājas lapa....

kurā citēts Latvijas izlases galvenais treneris Oļegs Znaroks.

 

Šveicē notiekošajā pasaules hokeja čempionātā C apakšgrupā otrās kārtas spēli pirmdien aizvadīja Latvijas valstsvienība, kas pēcspēles metienu sērijā ar 3:2 izcīnīja vēsturisku uzvaru pār Zviedrijas izlasi. Vārtus Latvijas komandas labā pamatlaikā guva Krišjānis Rēdlihs un Lauris Dārziņš, bet izšķirīgo "bullīti" iemeta Aleksandrs Ņiživijs.

 

Zviedrijas izlases galvenais treneris Bengts Oke Gustafsons: "Latvija nospēlēja patiešām labu spēli. Mēs nevarējām sasniegt to līmeni, ko vēlējāmies. Mēs zaudējām, taču tai pat laikā mums vienkārši tagad jākoncentrējas uz nākamo spēli pret ASV."

 

"Mēs zinājām, ka mums būs jāaizsargājas, jāstrādā kā komandai. Zviedrijai ir lieliska komanda, tāpēc mēs gribējām uzturēt spriedzi un koncentrēties uz mūsu "spēka spēles" dotajām izredzēm," atklāj pirmo vārtu autors Latvijas izlasē aizsargs Krišjānis Rēdlihs.

 

Latvijas un Zviedrijas izlase pasaules čempionātos līdz šim bija tikušās astoņas reizes un septiņos mačos pārāki bijuši Skandināvi. Vienīgo reizi Latvijas valstsvienība punktu pret Zviedriju izcīnīja 1997. gadā, bet pērn abu komandu spēlē ar 4:3 uzvarēja zviedri.

 

Kā zināms, Latvijas izlase čempionāta pirmajā spēlē ar 2:4 piekāpās ASV hokejistiem, bet zviedri izcīnīja pārliecinošu uzvaru 7:1 pār Austrijas valstsvienību.

 

vienkarsa.lv redakcija pievienojas apsveicēju pūlim! Kā vakar teica viena krievu kanāla komentētāji: latvieši priecājas par šo uzvaru kā par uzvaru Pasaules čempionātā!!! Bet paralēles droši var vilkt, šī bija tiešām vēsturiska uzvara!!!

 


 

  • : 0

»